Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74665
Stary 14.06.2016, 14:52
Wolski już niestetety u nas nie zagra. Nie ma się co oszukiwać w tej kwestii. No nic, kurewsko go szkoda, ale przecież nie odwrócimy się od drużyny przez to, że jakiś grajek (nawet bardzo dobry) od nas odchodzi.
Odpowiedz cytując