|
Wolski ma w Violi kontrakt do czerwca 2017, czy Dunin poważnie myśli, że Fiorentina będzie się bawić się w przedłużanie kontraktu z zawodnikiem, którego mają gdzieś i wypożyczanie go na kolejny rok do Wisły?
Toż to trzeba mieć ku*wa zero wyobraźni.
Jest u nas do 30-ego czerwca, bo taka jest umowa, a później Viola sprzedaje go za realne pieniądze do jakiejś Lechii, czy kto tam inny się zgłosi.
Jak zwykle, kombinatorstwo i pie*dolenie, a dobrzy zawodnicy żegnają się z nami szybciej, niż Dunin jest w stanie wypowiedzieć słowo "negocjacje".
|