Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23285
Stary 14.06.2016, 13:52
po tym wywiadzie z naszym prezesem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...nie_mow_nigdy/

o Wolskim chyba należy już pisać w temacie "byli zawodnicy". Jeśli dobrze rozumiem to od miesiąca nic nie dzieje się w jego sprawie....
Odpowiedz cytując