http://wislakrakow.com/glosuj-na-int...-wisly-krakow/
Panowie i Panie jedziemy z reklamą!
Nie ma że boli, nie ma narzekania! Zróbcie w końcu coś dla Wisły, nawet nie musicie iść na stadion!
Do dzieła!
Niech o projekcie dowie się jak największa liczba osób!