szprotson napisał(a):

|
Wg. mnie Viola nie postawiła na nas krzyzyka, tylko po prostu ma nas w dupie. Znaczy się nie nas, tylko tego co sie tam dzieje z Wolskim. To jest chłopak trzeciego sortu u nich, wiec moze w którąś niedziele usiądą do sprzątania papierów, a tam odnajdą mega biedną ofertę Wisły rozpisaną w dodatku na raty. Wtedy może tą oferte dadzą pani sprzątaczce by nad nią uklękła bo oni bawią sie w transfery liczone w milionach euro a nie jakies marne kilkaset rozpisane na raty z dziwnym klubem.
|
W zimie jakoś zainteresowała ich marna oferta wypożyczenia z opcją pierwokupu za śmieszne pieniądze z dziwnym klubem.
Ostatnie dwa (obecne i poprzednie) okienka sprawiły, że ufam osobom decyzyjnym w Wiśle, że mają pojęcia o przeprowadzaniu transferów.