Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74660
Stary 14.06.2016, 11:39
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wg. mnie Viola nie postawiła na nas krzyzyka, tylko po prostu ma nas w dupie. Znaczy się nie nas, tylko tego co sie tam dzieje z Wolskim. To jest chłopak trzeciego sortu u nich, wiec moze w którąś niedziele usiądą do sprzątania papierów, a tam odnajdą mega biedną ofertę Wisły rozpisaną w dodatku na raty. Wtedy może tą oferte dadzą pani sprzątaczce by nad nią uklękła bo oni bawią sie w transfery liczone w milionach euro a nie jakies marne kilkaset rozpisane na raty z dziwnym klubem.
W zimie jakoś zainteresowała ich marna oferta wypożyczenia z opcją pierwokupu za śmieszne pieniądze z dziwnym klubem.

Ostatnie dwa (obecne i poprzednie) okienka sprawiły, że ufam osobom decyzyjnym w Wiśle, że mają pojęcia o przeprowadzaniu transferów.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 14.06.2016 o godz. 11:45.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując