Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74659
Stary 14.06.2016, 11:19
Wg. mnie Viola nie postawiła na nas krzyzyka, tylko po prostu ma nas w dupie. Znaczy się nie nas, tylko tego co sie tam dzieje z Wolskim. To jest chłopak trzeciego sortu u nich, wiec moze w którąś niedziele usiądą do sprzątania papierów, a tam odnajdą mega biedną ofertę Wisły rozpisaną w dodatku na raty. Wtedy może tą oferte dadzą pani sprzątaczce by nad nią uklękła bo oni bawią sie w transfery liczone w milionach euro a nie jakies marne kilkaset rozpisane na raty z dziwnym klubem.
E: Kwolfie : w zimie Wisła postępowała jak gracz.A teraz postępuje jak cinkciarz. Takie moje zdanie
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.06.2016 o godz. 12:02.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując