serek.c2 napisał(a):

|
Zarząd zrezygnował ot tak, czy po interwencji kogoś nad nimi?
|
tego Ci nie powiem, bo nie wiem. Mogę się jedynie domyślać. Wiem, że była propozycja o której napisałem najpierw zaakceptowana (co zresztą przez kilka miesięcy potwierdzały doniesienia prasowe), a następnie odrzucona przez Wisłę, a nie przez faceta, który proponował wyłożenie swoich pieniędzy.