Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74650
Stary 13.06.2016, 21:01
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zarząd zrezygnował ot tak, czy po interwencji kogoś nad nimi?
tego Ci nie powiem, bo nie wiem. Mogę się jedynie domyślać. Wiem, że była propozycja o której napisałem najpierw zaakceptowana (co zresztą przez kilka miesięcy potwierdzały doniesienia prasowe), a następnie odrzucona przez Wisłę, a nie przez faceta, który proponował wyłożenie swoich pieniędzy.
Odpowiedz cytując