Karherop napisał(a):

Najłatwiej się gospodaruje cudzymi pieniędzmi.
Gdybym Ci powiedział, że mam dla ciebie zajebista inwestycje w akcje. Musisz tylko zadłużyć się się w 3 bankach na 500 tyś, a za pół roku będziesz miał milion na koncie więcej. Oczywiście istnieje ryzyko, że wszystko stracisz, ale jest naprawdę małe! Wchodzisz?
Nie mamy kasy i tyle, a w klubie nikt nie podejmie podobnego ryzyka, które kiedyś podjął np Basałaj. Pamiętamy jak wtedy skończyła na tym Wisła.I tyle w tym temacie
A już pomijam fakt, że większość 'faktów' o transferze Wolskiego, nie pochodzi z klubu, ale z plotek medialnych.
|
I to się do dziś za nami ciągnie.