Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74646
Stary 13.06.2016, 19:48
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Najłatwiej się gospodaruje cudzymi pieniędzmi.

Gdybym Ci powiedział, że mam dla ciebie zajebista inwestycje w akcje. Musisz tylko zadłużyć się się w 3 bankach na 500 tyś, a za pół roku będziesz miał milion na koncie więcej. Oczywiście istnieje ryzyko, że wszystko stracisz, ale jest naprawdę małe! Wchodzisz?

Nie mamy kasy i tyle, a w klubie nikt nie podejmie podobnego ryzyka, które kiedyś podjął np Basałaj. Pamiętamy jak wtedy skończyła na tym Wisła.I tyle w tym temacie

A już pomijam fakt, że większość 'faktów' o transferze Wolskiego, nie pochodzi z klubu, ale z plotek medialnych.
I to się do dziś za nami ciągnie.
Odpowiedz cytując