Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74640
Stary 13.06.2016, 19:08
tadam
Cytat:
Na mocy umowy między klubami Wolski miał występować w Wiśle do końca sezonu 2015/2016, ale krakowski klub zapewnił sobie prawo do wykupu piłkarza i jeśliby z niego skorzystał, dwukrotny reprezentant Polski związałby się z Wisłą do 30 czerwca 2019 roku. Biała Gwiazda nie skorzystała z prawa do wykupu zawodnika, które wygasło 15 maja, ale prowadzi z Fiorentiną negocjacje w sprawie nowych warunków transferu.
Widzę amatorka w klubie jeżeli nie podpiszą Wolskiego to tylko i wyłącznie z winy klubu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując