tadam
Cytat:
|
Na mocy umowy między klubami Wolski miał występować w Wiśle do końca sezonu 2015/2016, ale krakowski klub zapewnił sobie prawo do wykupu piłkarza i jeśliby z niego skorzystał, dwukrotny reprezentant Polski związałby się z Wisłą do 30 czerwca 2019 roku. Biała Gwiazda nie skorzystała z prawa do wykupu zawodnika, które wygasło 15 maja, ale prowadzi z Fiorentiną negocjacje w sprawie nowych warunków transferu.
|
Widzę amatorka w klubie jeżeli nie podpiszą Wolskiego to tylko i wyłącznie z winy klubu