Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74637
Stary 13.06.2016, 18:02
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Pożyjemy - zobaczymy.
Grosickiemu też pierwszy wyjazd się nie powiódł (wiadomo dlaczego)
Nie powiódł mu się jeden wyjazd, z powodu uzależnienia (chociaż statystyki 8-2 nie wyglądają tak tragicznie). Ale i tak musiał przejść czyściec w postaci ligi tureckiej. Wolski ma na koncie trzy kluby, w których prawie w ogóle nie grał.

Może się odbije. Może nie. Ryzyko jest bardzo wysokie.

Prawdopodobnie po prostu nie mamy na niego pieniędzy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując