JEDREK76 napisał(a):

Pożyjemy - zobaczymy.
Grosickiemu też pierwszy wyjazd się nie powiódł (wiadomo dlaczego)
|
Nie powiódł mu się jeden wyjazd, z powodu uzależnienia (chociaż statystyki 8-2 nie wyglądają tak tragicznie). Ale i tak musiał przejść czyściec w postaci ligi tureckiej. Wolski ma na koncie trzy kluby, w których prawie w ogóle nie grał.
Może się odbije. Może nie. Ryzyko jest bardzo wysokie.
Prawdopodobnie po prostu nie mamy na niego pieniędzy.