|
Pożyjemy - zobaczymy.
Grosickiemu też pierwszy wyjazd się nie powiódł (wiadomo dlaczego), sądzę, że były większe obawy o dożywotnie wyautowanie z poważnego futbolu, a Chłopak wrócił - pograł chwilę w Jadze - pokazał się i ponownie wyjechał. Takich przykładów jest sporo. Wolski jest jeszcze młody (23 lata), perspektywiczny, o jakichś nałogach (jak u Grosika) nie słyszałem, więc wszystko zależy od Niego.
|