Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74634
Stary 13.06.2016, 17:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pisałem już o tym, ale szanse na jakikolwiek zarobek na Wolskim są bliskie zeru. Kolesia skreśliły cienkie kluby z cienkiej ligi, gdzie dodatkowo dał się poznać jako mało profesjonalny piłkarz (nauka języka, dieta etc.).

Na zachodzie dla poważnej piłki jest spalony. Jedyne ewentualnie kierunki jakie mu zostały to Arabia Saudyjska, Chiny, Rosja. Może jakaś liga grecka. Liczenie na sprzedaż to mrzonka.

Wolski zakończył już poważną karierę, podobnie jak Starzyński. U nas w ekstraklasie może strzelać po kilkanaście bramek, mijać kołków niczym Maradona, łapać po dwadzieścia asyst - nikogo to nie obchodzi. Profesjonalna piłka przeżuła go i wypluła.
Taki łajza jak Borysiuk dostaje kolejną szansę,Stępiński zwany przez wielu drewnem zaraz znów wyjedzie, niedawno to samo było np. ze Stilicem
25-26 lat to nie za późno na sprzedaż dobrej 10 za 2-3 banie..
Odpowiedz cytując