JEDREK76 napisał(a):

|
I to z perspektywą sporego zysku w przyszłości w przypadku sprzedaży. Chore!
|
Pisałem już o tym, ale szanse na jakikolwiek zarobek na Wolskim są bliskie zeru. Kolesia skreśliły cienkie kluby z cienkiej ligi, gdzie dodatkowo dał się poznać jako mało profesjonalny piłkarz (nauka języka, dieta etc.).
Na zachodzie dla poważnej piłki jest spalony. Jedyne ewentualnie kierunki jakie mu zostały to Arabia Saudyjska, Chiny, Rosja. Może jakaś liga grecka. Liczenie na sprzedaż to mrzonka.
Wolski zakończył już poważną karierę, podobnie jak Starzyński. U nas w ekstraklasie może strzelać po kilkanaście bramek, mijać kołków niczym Maradona, łapać po dwadzieścia asyst - nikogo to nie obchodzi. Profesjonalna piłka przeżuła go i wypluła.