|
No to dwa wzmocnienia juz sa. Zachara miejmy nadzieje wracajac do ekstraklasy bedzie sie spisywał jak Maczynski. Mojta mimo, ze spadł z ligi tez bedzie dobrym wzmocnieniem. I co z tego, ze spadł z ekstraklasy. Z Premier League spadło Newcastle a obroncow bedzie chciało pare dobrych klubow nie tylko z ekstraklasy angielskiej
|