Oczywiście ze gramy o Mistrza.
My i 15 innych drużyn z Ekstraklasy. Po to się chyba awansuje by grać o mistrza
A to że zdobycie tego MP jest nierealne/mało realne to swoją drogą, niemniej jednak jakby rok temu ktoś z was ogladał konferencje Piasta Gliwice, i tam trener powiedziałby ze walczą o mistrzostwo to pewnie byście go wysmiali
Na razie nie dzielcie skóry na niedzwiedziu, mimo iz wyglada to mało optymistycznie, nie wiemy co zrobi Wdowiec z druzyną, ale z opinii ludzi ktorzy u niego trenowali wiem ze ma fajne treningi i potrafi z pilkarzy wyciągnac ich maks.