Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74623
Stary 13.06.2016, 12:42
Oczywiście ze gramy o Mistrza.
My i 15 innych drużyn z Ekstraklasy. Po to się chyba awansuje by grać o mistrza
A to że zdobycie tego MP jest nierealne/mało realne to swoją drogą, niemniej jednak jakby rok temu ktoś z was ogladał konferencje Piasta Gliwice, i tam trener powiedziałby ze walczą o mistrzostwo to pewnie byście go wysmiali

Na razie nie dzielcie skóry na niedzwiedziu, mimo iz wyglada to mało optymistycznie, nie wiemy co zrobi Wdowiec z druzyną, ale z opinii ludzi ktorzy u niego trenowali wiem ze ma fajne treningi i potrafi z pilkarzy wyciągnac ich maks.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując