Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74622
Stary 13.06.2016, 12:37
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Czytam relacje z konferencji, jeśli odejdzie Wolski i Guzmics nie przyjdzie nikt, Crivellaro i Bałaszow dalej będą pobierać pensje tyle że będą trenować w rezerwach bo nikt ich nie chce, prezes w ogóle się nie pojawił choć miał być, no i nieśmiertelne.. gramy o mistrza.
Śmiech przez łzy.
Tylko pamiętaj:


Nie mamy kasy - nic się chyba w tej kwestii nie zmieniło?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując