TRZEBINIAnin napisał(a):

Czytam relacje z konferencji, jeśli odejdzie Wolski i Guzmics nie przyjdzie nikt, Crivellaro i Bałaszow dalej będą pobierać pensje tyle że będą trenować w rezerwach bo nikt ich nie chce, prezes w ogóle się nie pojawił choć miał być, no i nieśmiertelne.. gramy o mistrza.
Śmiech przez łzy.
|
Tylko pamiętaj:
Nie mamy kasy - nic się chyba w tej kwestii nie zmieniło?