Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74621
Stary 13.06.2016, 12:18
Czytam relacje z konferencji, jeśli odejdzie Wolski i Guzmics nie przyjdzie nikt, Crivellaro i Bałaszow dalej będą pobierać pensje tyle że będą trenować w rezerwach bo nikt ich nie chce, prezes w ogóle się nie pojawił choć miał być, no i nieśmiertelne.. gramy o mistrza.
Śmiech przez łzy.
Odpowiedz cytując