Karherop napisał(a):

|
Pytanie tylko dlaczego dziennikarz Delimat podal to juz 3 tygodnie temu, a dopieroteraz oficjalna sie obudzila?
|
Ale czego sie spodziewac po kims, kto na oficjalnej uważa, ze pierwsza druzyna Wisly, ukonczyla rozgrywki na 8 miejscu.
(art. o Musiale - poprawiony)