Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1601
Stary 10.06.2016, 17:07
@ABGwislakABG, przywracałem zwyczajnie przez opcje w ustawieniach telefonu. Nie wgrywałem żadnego innego oprogramowania.
@MatMario tak, próbowałem tej kombinacji i nie daje rady. Mam inny telefon, więc dzięki, ale poczytam o tym "odceglaniu"

Dzięki!
Odpowiedz cytując