Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 09.06.2016, 17:13
17wojownik napisał(a):Wyświetl post
Jak widać sprawa wygląda tak, że jeśli nie dostaniemy hajsu z Budżetu Obywatelskiego, to muzeum w najbliższych latach nie powstanie, więc warto się zmobilizować. Głosowałem rok temu, namówiłem kilkoro osób wtedy, tak samo zrobię w tym roku, ale jak widać nawet 500 takich osób jak ja - nie wystarczy, musi być nas więcej.
No to ja sie zmobilizowalem, ty i kto jeszcze? Marketingu 0, nikt o niczym nie wie, potem bedzie, ze zaskoczni, glosowanie na dniach jak wy sobie to wyobrażacie?

O tym powinna byc pompa wszedzie, gdybym czytal to forum jak przez ostatnie kilka miesiecy to pewnie sam bym nie wiedzial, ze to jest.
Raczej gowno z tego bedzie na to sie zanosi
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując