17wojownik napisał(a):

|
Jak widać sprawa wygląda tak, że jeśli nie dostaniemy hajsu z Budżetu Obywatelskiego, to muzeum w najbliższych latach nie powstanie, więc warto się zmobilizować. Głosowałem rok temu, namówiłem kilkoro osób wtedy, tak samo zrobię w tym roku, ale jak widać nawet 500 takich osób jak ja - nie wystarczy, musi być nas więcej.
|
No to ja sie zmobilizowalem, ty i kto jeszcze? Marketingu 0, nikt o niczym nie wie, potem bedzie, ze zaskoczni, glosowanie na dniach jak wy sobie to wyobrażacie?
O tym powinna byc pompa wszedzie, gdybym czytal to forum jak przez ostatnie kilka miesiecy to pewnie sam bym nie wiedzial, ze to jest.
Raczej gowno z tego bedzie na to sie zanosi