Sprzedaż kabli i przewodów w grupie kapitałowej Tele-Foniki Kable wyniosła 3,5 mld zł w 2015 r., poinformowała spółka. Kolejny rok z rzędu większość, bo blisko 67% produkcji trafiło na eksport, głównie do Niemiec, Anglii i USA, podano także.
"W sprzedaży niezmiennie notowaliśmy trend wzrostowy, a dużo istotniejsze zmiany zaszły w odniesieniu do przeznaczenia i rodzajów zamawianych kabli. Tutaj potwierdziła się obserwowana od 2-3 lat tendencja do systematycznego zwiększania zamówień kabli i przewodów zaawansowanych technologicznie" - powiedziała prezes Monika Cupiał-Zgryzek, cytowana w komunikacie.
http://stooq.pl/n/?f=1062118
U bossa sie poprawia. Juz nie będzie musiał sprzedawać Wisły. Czyli czeka nas dryf, ale po powierzchni
