Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21497
Stary 09.06.2016, 11:23
W zasadzie przed meczem kadry (2-3 dni) ruszyła masowa akcja ,,obandujmy stadion". Głównie na tt, ale również facebooku czy instagramie. Ludzie zauważyli jak mała zmiana może poprawić wizerunek klubu, stadionu itp.

Pod wpływem naprawdę mnóstwa zapytań, odpowiedzi w imieniu klubu udzielił rzecznik Damian Juszczyk. ,,Na pewno rozważamy, trwają ustalenia w tej kwestii."oraz Bierzemy już pod uwagę to w planach, taki wariant na pewno będzie rozważany."
Plusem jest to że do klubu dotarł jasny sygnał od kibiców. Teraz należy czekać na rozpoczęcie nowego sezonu.
Odpowiedz cytując