Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 09.06.2016, 11:02
Przydałaby się jakaś akcja w internecie - na Wiślackich stronach, banery a potem podłączone pod te banery linki prosto do głosowania. Tylko banery na pół strony, a nie jakieś mikroskopijne gdzieś upchane w rogu.
Może też plakaty na mieście.
W ogóle trzeba o tym jak najwięcej pisać i mówić.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując