|
Jak widać sprawa wygląda tak, że jeśli nie dostaniemy hajsu z Budżetu Obywatelskiego, to muzeum w najbliższych latach nie powstanie, więc warto się zmobilizować. Głosowałem rok temu, namówiłem kilkoro osób wtedy, tak samo zrobię w tym roku, ale jak widać nawet 500 takich osób jak ja - nie wystarczy, musi być nas więcej.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
|