Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
74611
09.06.2016, 10:16
swoją drogą całe szczęście, że Paixao poszedł za kasą do Lechii a nie do nas bo nie podbił ekstraklapy wiosną
Herbi1303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Herbi1303
Znajdź inne posty napisane przez Herbi1303