Blaszczu16 napisał(a):

|
Mam wrażenie, że Żuraw nie może się odnaleźć od kiedy skończył z profesjonalną piłką. Ileż to on miał zajęć od 2011 roku? Skaut, butik, polityk, znowu piłkarz w Poroninie, komentator/ekspert tv i teraz kucharz...
|
Wiekszosc pilakrzy nie wie co ze soba zrobic jak skonczy grać.Wiadomo najlepiej zostac jakis trenerem czy szkolic mlodziez,ale reszta...masz te 40 lat kawał zycia w sumie przed soba i co tu robić dalej.
P.S Zuraw najbardziej podobal mi sie w wersji Fabrizio Ravanelli :XD