Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Jay jay
Member
Od: 05.2016
Offline
#
74604
08.06.2016, 14:38
Wisla Krakow to w przyszlym sezonie przynajmniej top3 i awans do fazy grupowej le by kolejnego sezonu nie spisac na straty, prawda kibice?
Jay jay
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jay jay
Znajdź inne posty napisane przez Jay jay