Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21493
Stary 07.06.2016, 21:20
R33 napisał(a):Wyświetl post
Miejmy nadzieję, ale przecież obrandowanie to nie pierwszy raz u nas na stadionie. Wcześniej w 2011 w meczu z Apoelem też było i jakoś nie wrócono do pomysłu.
Być może to kwestia umowy z miastem na wynajem stadionu. Oba mecze (4 rudna el. LM pod egidą uefa i reprezentacji) nie były przez nas organizowane.
Odpowiedz cytując