R33 napisał(a):

|
Miejmy nadzieję, ale przecież obrandowanie to nie pierwszy raz u nas na stadionie. Wcześniej w 2011 w meczu z Apoelem też było i jakoś nie wrócono do pomysłu.
|
Być może to kwestia umowy z miastem na wynajem stadionu. Oba mecze (4 rudna el. LM pod egidą uefa i reprezentacji) nie były przez nas organizowane.