Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4364
Stary 07.06.2016, 20:50
Mi tam Adidas pasuje i inne topowe marki typu Nike. Widzę, że tu właśnie każdy jara się niszową albo nową marką jeśli chodzi o piłkę nożną. New Balance, 4F swego czasu Under Armour.
Odpowiedz cytując