krzaq12 napisał(a):

|
To jest ogromna zasługa, odpowiedniego przygotowania obiektu, właściwego obandowania, zasłaniającego beton co sprawiło że stadion wyglądał dużo, dużo ładniej. No i oczywiście komplet zrobił swoje.
|
Juszczyk na TT między słowami zasugerował, że klub w końcu jakoś wykorzysta beton, podobnie jak na meczu reprezentacji. Oby, oby...