Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74596
Stary 07.06.2016, 15:38
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Został Bartosz i oby mieli na chłopaka pomysł, bo zapowiada się podobnie jak Stolarski, a patrząc na statystyki w rezerwach może nawet lepiej.
Chłopaka podpisali na 3 lata, więc będziemy mieć z niego pociechę. W dodatku skromności jego poprzednicy którzy już od nas uciekli mogliby się uczyć. Wie ile zawdzięcza Wiśle i jak bardzo dużo musi w swojej grze poprawić.

Jak dla mnie, to nawet nie ma potrzeby chłopaka wypożyczać, jest już gotów do rywalizacji w ekstraklasie. Oczywiście to nie znaczy, że nie ma się już czego uczyć. Jedynie ma pecha, że na jego stronie gra solidny Jović. Gdyby to była lewa flanka miałby pewny skład.
Odpowiedz cytując