xanti1906 napisał(a):

|
Został Bartosz i oby mieli na chłopaka pomysł, bo zapowiada się podobnie jak Stolarski, a patrząc na statystyki w rezerwach może nawet lepiej.
|
Chłopaka podpisali na 3 lata, więc będziemy mieć z niego pociechę. W dodatku skromności jego poprzednicy którzy już od nas uciekli mogliby się uczyć. Wie ile zawdzięcza Wiśle i jak bardzo dużo musi w swojej grze poprawić.
Jak dla mnie, to nawet nie ma potrzeby chłopaka wypożyczać, jest już gotów do rywalizacji w ekstraklasie. Oczywiście to nie znaczy, że nie ma się już czego uczyć. Jedynie ma pecha, że na jego stronie gra solidny Jović. Gdyby to była lewa flanka miałby pewny skład.