xanti1906 napisał(a):

|
Został Bartosz i oby mieli na chłopaka pomysł, bo zapowiada się podobnie jak Stolarski, a patrząc na statystyki w rezerwach może nawet lepiej.
|
W sumie Bartosz ilekroć grał grał dobrze. Miałby już pewnie pierwszy skład gdyby nie Jović. IMHO chłopak zapowiada się o wiele lepiej niż Stolarski własnie dlatego, że nie odbiła mu sodówka. W piłce chłodna głowa to połowa sukcesu.