Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74595
Stary 07.06.2016, 12:08
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Został Bartosz i oby mieli na chłopaka pomysł, bo zapowiada się podobnie jak Stolarski, a patrząc na statystyki w rezerwach może nawet lepiej.
W sumie Bartosz ilekroć grał grał dobrze. Miałby już pewnie pierwszy skład gdyby nie Jović. IMHO chłopak zapowiada się o wiele lepiej niż Stolarski własnie dlatego, że nie odbiła mu sodówka. W piłce chłodna głowa to połowa sukcesu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując