Przecież Łęczna ewentualnie wycofa się ze startu w sezonie 2016/2017, więc jak niby sobie niektórzy wyobrażają weryfikowanie tabeli za zeszły sezon i co to ma wspólnego

? Wchodzi Sosnowiec w takim przypadku, chyba że Górnik sprzeda licencję(o ile jest to jeszcze dozwolone, bo Boniek miał tego zakazać).