Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74587
Stary 06.06.2016, 16:50
Ostatnio byłem na weselu, na którym był Węgier. Pogadaliśmy trochę o euro, oczekiwaniach. Życzyliśmy sobie nawzajem finału Polska - Węgry. Jak go zapytałem jaką ma reputację Guzmić na Węgrzech, to odpowiedział, że to zabawny piłkarz, w sensie, że mają z niego bekę.
Odpowiedz cytując