|
Ostatnio byłem na weselu, na którym był Węgier. Pogadaliśmy trochę o euro, oczekiwaniach. Życzyliśmy sobie nawzajem finału Polska - Węgry. Jak go zapytałem jaką ma reputację Guzmić na Węgrzech, to odpowiedział, że to zabawny piłkarz, w sensie, że mają z niego bekę.
|