Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74586
Stary 06.06.2016, 16:32
SayoZ napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie dajemy młodzieży grać to odchodzą, proste. Ze Stolarskim to inna bajka przecież była, zrobiło się o nim głośno, zagotowało się chłopakowi w głowie i poleciał za kasą.
i Handzlik i Zając i kazdy inny,że o Kokoszce już nie wspomnę tu nie chodzi wcale o granie.tu się ma kasa zgadzać
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując