SayoZ napisał(a):

|
Skoro nie dajemy młodzieży grać to odchodzą, proste. Ze Stolarskim to inna bajka przecież była, zrobiło się o nim głośno, zagotowało się chłopakowi w głowie i poleciał za kasą.
|
i Handzlik i Zając i kazdy inny,że o Kokoszce już nie wspomnę tu nie chodzi wcale o granie.tu się ma kasa zgadzać