Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Wiślakus
Junior Member
Od: 06.2007
Offline
#
4350
06.06.2016, 12:09
W cywilizowanych krajach pojawiają się już stroje na sezon 2016/17.
Tutaj Swansea i Joma właśnie:
Wiślakus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślakus
Znajdź inne posty napisane przez Wiślakus