wolfy napisał(a):

Pogięło Was do reszty z tym Wasilewskim?
Na starość ma się kopać w ekstraklasie w Wiśle, z którą nic go nie łączy za jakieś grosze?! Ludzie, czy wy siebie czytacie?
***
Zachara - odbudowaliśmy Sadloka, odbudowaliśmy Mączyńskiego, odbudowaliśmy Małeckiego, więc nie ma się co krzywić na kolejnego napastnika w kadrze. Wiek ma OK, bramki wcześniej strzelał. Może się okazać kolejnym Sikorskim, ale jak na gościa za darmo nie wygląda źle.
Mójta - za darmo, ciężko cokolwiek więcej o nim powiedzieć. Zobaczymy jak będzie wyglądał na lewej obronie jako zmiennik Sadloka, ale nie czarujmy się - jak na razie Pietrzak nie postawił mu wysoko poprzeczki.
|
Przy kontrakcie 1+2 sztab dostaje czas z zawodnikiem do odbudowania, jeśli nie wypali to odpada - myślę że bezpieczny wariant dla klubu