Wyświetl pojedynczy post
dziabong
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74576
Stary 06.06.2016, 08:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pogięło Was do reszty z tym Wasilewskim?
Na starość ma się kopać w ekstraklasie w Wiśle, z którą nic go nie łączy za jakieś grosze?! Ludzie, czy wy siebie czytacie?

***

Zachara - odbudowaliśmy Sadloka, odbudowaliśmy Mączyńskiego, odbudowaliśmy Małeckiego, więc nie ma się co krzywić na kolejnego napastnika w kadrze. Wiek ma OK, bramki wcześniej strzelał. Może się okazać kolejnym Sikorskim, ale jak na gościa za darmo nie wygląda źle.

Mójta - za darmo, ciężko cokolwiek więcej o nim powiedzieć. Zobaczymy jak będzie wyglądał na lewej obronie jako zmiennik Sadloka, ale nie czarujmy się - jak na razie Pietrzak nie postawił mu wysoko poprzeczki.
Przy kontrakcie 1+2 sztab dostaje czas z zawodnikiem do odbudowania, jeśli nie wypali to odpada - myślę że bezpieczny wariant dla klubu
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując