|
Pogięło Was do reszty z tym Wasilewskim?
Na starość ma się kopać w ekstraklasie w Wiśle, z którą nic go nie łączy za jakieś grosze?! Ludzie, czy wy siebie czytacie?
***
Zachara - odbudowaliśmy Sadloka, odbudowaliśmy Mączyńskiego, odbudowaliśmy Małeckiego, więc nie ma się co krzywić na kolejnego napastnika w kadrze. Wiek ma OK, bramki wcześniej strzelał. Może się okazać kolejnym Sikorskim, ale jak na gościa za darmo nie wygląda źle.
Mójta - za darmo, ciężko cokolwiek więcej o nim powiedzieć. Zobaczymy jak będzie wyglądał na lewej obronie jako zmiennik Sadloka, ale nie czarujmy się - jak na razie Pietrzak nie postawił mu wysoko poprzeczki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.06.2016 o godz. 23:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|