krzaq12 napisał(a):

|
Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.
|
Oby nie prawdziwe, Joma? ech... Mi się marzy New Balance jako sponsor techniczny
Dla przykładu:
