Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4346
Stary 05.06.2016, 22:22
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.
Oby nie prawdziwe, Joma? ech... Mi się marzy New Balance jako sponsor techniczny

Dla przykładu:

Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując