Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
21485
05.06.2016, 22:21
Kilka zdjęć prezentujących stadion z nową murawą i obrandowanie
https://pbs.twimg.com/media/CkMzRiqXIAA0-tQ.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/CkLfY12WYAAifFt.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/CkKvgSEWYAA32J2.jpg:large
https://pbs.twimg.com/media/CkHnoSwWEAAy-Iv.jpg:large
Uroku dodaje też obrandowanie trybun za bramkami:
https://pbs.twimg.com/media/CkLPS1nWUAADg35.jpg:large
https://media.laczynaspilka.pl/image...15888fbcdb.jpg
Z tego co widać na zdjęciach to vlepy wyczyszczone, szkoda że tego pleksi nie da się w całości pozbyć.
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 05.06.2016 o godz. 22:23.
royalmichael
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do royalmichael
Znajdź inne posty napisane przez royalmichael