krzaq12 napisał(a):

|
Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.
|
Pytanie czy umowa zrekompensuje zerową sprzedaż koszulek wśród kibiców.