Wyświetl pojedynczy post
Grzana
Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4345
Stary 05.06.2016, 22:17
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Doszły do mnie słuchy, nie wiem czy prawdziwe, mówiące o tym że umowa z Jomą miałaby być pierwszą od wielu lat umową na której zarabialibyśmy. Obecnie do Adidasa dopłacamy.
Pytanie czy umowa zrekompensuje zerową sprzedaż koszulek wśród kibiców.
Odpowiedz cytując