|
Senior Member
Offline
|
|
ferrekin napisał(a): 
|
Paulus Arajuuri, kontrakt mu się kończy z końcem tego roku
|
http://legionisci.com/news/67533_Moz...ajuuriego.html
Już Legia ubiegła...
"...Równowaga ciała jest najważniejszą troską postawy gotowości..." Bruce Lee
|
|