Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74572
Stary 05.06.2016, 19:03
Virusman napisał(a):Wyświetl post
Zachara przychodzi raczej za Wolskiego, więc jeśli ewentualnie gralibyśmy 3-5-2 to pewnie w pierwszym składzie grałby zarówno Brożek (rozgrywający), jak i Ondrasek i Zachara. Nie ma dramatu.

A propos Wolskiego, we wczorajszym Stan Futbolu, Żewłakow powiedział, że w Legii całkiem bliski jest transfer z podobnym klimatem co przejście Hamalainena. Nie wiadomo o kogo chodzi, ale można przypuszczać, że o Wolskiego albo Kamińskiego. Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że może to być tylko gadanie.
Paulus Arajuuri, kontrakt mu się kończy z końcem tego roku
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując