Virusman napisał(a):

Zachara przychodzi raczej za Wolskiego, więc jeśli ewentualnie gralibyśmy 3-5-2 to pewnie w pierwszym składzie grałby zarówno Brożek (rozgrywający), jak i Ondrasek i Zachara. Nie ma dramatu.
A propos Wolskiego, we wczorajszym Stan Futbolu, Żewłakow powiedział, że w Legii całkiem bliski jest transfer z podobnym klimatem co przejście Hamalainena. Nie wiadomo o kogo chodzi, ale można przypuszczać, że o Wolskiego albo Kamińskiego. Oczywiście trzeba wziąć poprawkę na to, że może to być tylko gadanie.
|
Paulus Arajuuri, kontrakt mu się kończy z końcem tego roku