Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Deteinate
Member
Od: 03.2016
Offline
#
74568
05.06.2016, 13:09
Skoro bierzemy już kogoś z Podbeskidzia, to co z Możdżeniem? Pamiętacie jaką bramę kiedyś załadował w meczu z Manchesterem City?
Deteinate
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deteinate
Znajdź inne posty napisane przez Deteinate