Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74567
Stary 05.06.2016, 13:06
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Kurde,

Z Kumplem nie jedną wódkę wypiłem, ma fetysz aby być kibicem TSP BB bo jest z BB i Mójta jest słaby.

I on twierdzi, że Mójta jest słaby.

Tak się składa, że regularnie oglądam naszą ekstraklasę. W poprzednim sezonie zdarzyło mi się obejrzeć 4-5 meczów z udziałem Podbeskidzia. Mójta wyglądał nieźle. Ciągnie go na połowę przeciwnika.

Wole takiego Mójtę niż kolejnego Lantame Sakibou Ouadja.


Wyluzujcie.
Odpowiedz cytując