szczepans21 napisał(a):

Kurde,
Z Kumplem nie jedną wódkę wypiłem, ma fetysz aby być kibicem TSP BB bo jest z BB i Mójta jest słaby.
|
I on twierdzi, że Mójta jest słaby.
Tak się składa, że regularnie oglądam naszą ekstraklasę. W poprzednim sezonie zdarzyło mi się obejrzeć 4-5 meczów z udziałem Podbeskidzia. Mójta wyglądał nieźle. Ciągnie go na połowę przeciwnika.
Wole takiego Mójtę niż kolejnego Lantame Sakibou Ouadja.
Wyluzujcie.