Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Deteinate
Member
Od: 03.2016
Offline
#
74563
05.06.2016, 10:44
W sumie Wasyl to byłby ciekawy transfer. Nie tylko boiskowo, ale też mogłby po zakończeniu kariery zostać skautem, ze swoimi kontaktami mógłby załatwiać co lepszych zawodników.
Deteinate
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Deteinate
Znajdź inne posty napisane przez Deteinate