Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74562
Stary 05.06.2016, 10:27
W kadrze mamy jednego rozgrywającego (Crivellaro) żenująco słabego, który z resztą usłyszał że ma sobie szukać klubu bo w Wiśle grał nie będzie.
W kadrze mamy na prawe skrzydło tylko Boguskiego (hehe)
To są największe nasze problemy i tu muszą być wzmocnienia do pierwszej jedenastki.
Uzupełnienia kadry typu Mójta czy Zachara dla mnie ok, Zachara w KSG grał bardzo dobrze, bedzie miał Darek wybór w ataku.
Liczę że uda się wypożyczyć Drzazge do 1 ligi.
Odpowiedz cytując