|
W kadrze mamy jednego rozgrywającego (Crivellaro) żenująco słabego, który z resztą usłyszał że ma sobie szukać klubu bo w Wiśle grał nie będzie.
W kadrze mamy na prawe skrzydło tylko Boguskiego (hehe)
To są największe nasze problemy i tu muszą być wzmocnienia do pierwszej jedenastki.
Uzupełnienia kadry typu Mójta czy Zachara dla mnie ok, Zachara w KSG grał bardzo dobrze, bedzie miał Darek wybór w ataku.
Liczę że uda się wypożyczyć Drzazge do 1 ligi.
|