Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21479
Stary 05.06.2016, 09:11
Trochę obrandowania na czerwono i już te betony inaczej wyglądają.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...1298,18744996/

http://www.radiokrakow.pl/galerie/pi...akowie/9/#gtop


Dlaczego nie o tym nie pomyśli z Wisły
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Pero : 05.06.2016 o godz. 11:00.
Odpowiedz cytując