Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74558
Stary 04.06.2016, 22:59
Gordian,

Mówisz jak zbankrutowany arystokrata który groszem nie śmierdzi a dalej chce pozować na nie wiadomo kogo. Taki co to "wyżej sra niż dupe ma". Wisła jest teraz w takim miejscu w jakim jest. Jeszcze 2 lata temu wydawało się że podzielimy los ŁKS czy Polonii Warszawa, a ty tu o jakiejś mentalności Piasta piszesz. Zejdź chłopie na ziemie i przestań (wiesz co).

Tak, chcę aby Wisła w przyszłym sezonie biła się o mistrza jak Piast w tym.

Mnie się pomysł z Mójtą i Zacharą podoba. Jak będziemy mieć tyle pieniędzy co choćby Amica, nie mówiąc nic o krawaciarzach to wtedy będziesz mógł ponarzekać na transfery takie jak Zachara. Na razie dla mnie to takie twoje pozerstwo.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 04.06.2016 o godz. 23:02.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując