|
Gordian,
Mówisz jak zbankrutowany arystokrata który groszem nie śmierdzi a dalej chce pozować na nie wiadomo kogo. Taki co to "wyżej sra niż dupe ma". Wisła jest teraz w takim miejscu w jakim jest. Jeszcze 2 lata temu wydawało się że podzielimy los ŁKS czy Polonii Warszawa, a ty tu o jakiejś mentalności Piasta piszesz. Zejdź chłopie na ziemie i przestań (wiesz co).
Tak, chcę aby Wisła w przyszłym sezonie biła się o mistrza jak Piast w tym.
Mnie się pomysł z Mójtą i Zacharą podoba. Jak będziemy mieć tyle pieniędzy co choćby Amica, nie mówiąc nic o krawaciarzach to wtedy będziesz mógł ponarzekać na transfery takie jak Zachara. Na razie dla mnie to takie twoje pozerstwo.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 04.06.2016 o godz. 23:02.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|