Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74548
Stary 04.06.2016, 17:46
a czemu nie? on ma 35 lat, może pójść do Anderlechtu posiedzieć na ławeczce i przygotować się do dyrektorki, pójść gdzieś do Championship zarabiać, albo wrócić do Polski i grać za mniejszą kasę dla przyjemności. Nie oszukuje się, ale byłby to naprawdę sztos ;-)
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując